دیدن ارسال ها

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


نمایش موضوع ها - shahrebazico

صفحه: [1]
1
جدیدا در چین بزرگترین چرخ و فلک دنیا افتتاح شده است قبل از این چرخ و فلک چشم لندن، لقب بزرگترین چرخ و فلک دنیا را داشته بود.
این دستگاه دارای 36 کابین با ظرفیت 10 نفر می باشد و از زمان سوار شدن تا چرخش و پیاده شدن حدود 30 دقیقه وقت لازم است. همچنین هر کابین این چرخ و فلک دارای امکانات بسیار می باشد.
در هرکابین سیستم اینترنتwifi و تلوزیون وجود دارد که تصاویر مربوط به چرخش و فضای اطراف راه بازدید کنندگان را نمایش می دهد، و همچنین هر کابین داری سیستم تهویه مطبوع است.
این چرخ و فلک 145 متر ارتفاع دارد و طراحی آن بدون پره می باشد
مناظر اطراف  این دستگاه رودخانه بایلانگ و دریای بوهای می باشد .
کارخانه فروش دستگاه شهربازی کشتی طلایی آماده ساخت سفارشات مشتریان امی باشد.امید است ما نیز بتوانیم دستگاه های شهربازی منحصر به فرد در داخل کشور تولید و احداث نماییم .

2
برای دریافت مجوز شهربازی باید ابتدا مکان مورد نظر ساخته شود. سازنده مورد نظر باید تمامی مدارک مربوط به مالکیت ملک را داشته باشد و تمام مجوزات لازم برای ساخت را از مراکز مربوطه دریافت نماید.
دریافت مجوز از سازمانی آتش نشانی
دریافت مجوز از شرکت های فنی مرتبط
ارائه دادن کپی اسناد و مدارک شخص یا شرکت سازنده
انتخاب بازرس، برای نظارت در تمامی مراحل راه اندازی و ساخت شهربازی
بازرسی کردن بعد از بررسی کار، که در صورت مشاهده ایراد آن را به سازنده اعلام می کند تا نسبت به رفع آن مشکل، اقدام نماید و بتوانند از سازمان استاندارد، مجوز بهره بردای را دریافت کند.

منبع: کارخانه تولید دستگاه شهربازی کشتی طلائی

صفحه: [1]