آخرین ارسالها

صفحه: [1] 2 3 ... 10
1
ثبت تغییرات شرکت شامل
1-تغییر موضوع شرکت  که نیاز به آخرین روزنامه رسمی آگهی شده شرکت,دو نسخه صورتجلسه امشا سده مجمع عمومی فوق العاده , اصل گواهی دعوت و به همراه روزنامه و مفاد ان و مجوز عنداللزوم می باشد .
2-تغییر محل شرکت که نیاز به مدارک آخرین روزنامه رسمی , صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده و صورتجلسه هیئت مدیره و همراه داشتن اصل آگهی دعوت به همراه روزنامه و مفاد ان از اعضا مجمع
3-افزایش سرمایه که نیاز به مدارک صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده و صورتجلسه هیئت مدیره و اصل گواهی دعوت به همراه روزنامه و مفاد ان

ادامه مقاله در
مدارک لازم برای ثبت تغییرات شرکت
2
یکی از بهترین شرکتهای باربری  منطقه 7و 8 تهران باربری نظام آباد است که تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریانش ارائه دهد.
نظام آباد از محله های قدیمی تهران است .خیابان نظام آباد از میدان انقلاب شروع می شود و به میدان رسالت ختم می شود و علت نامگذاری این منطقه به این دلیل است که نظامیان در این منطقه ساکن بودند .
وانت بار نظام آباد با داشتن رانندگان حرفه ایی و به کارگیری ماشین های مجهز حمل بار به صورت شبانه روزی  آماده خدمت رسانی می باشد .
5
ایتریوم چیست؟ / وقت تجاری سفارت ایتالیا
« آخرين ارسال توسط xani98 اوت 09, 2018, 12:47:33 pm »
یکی از راه هایی که می توان وقت سفارت ایتالیا را برای انجام کارگرفت، گرفتن وقت تجاری سفارت ایتالیا می باشد. بسیاری از متقاضیانی هستند که برای کار به کشور ایتالیا سفر می کنند و برای سفرجهت انجام کار ابتدا باید وقت تجاری سفارت ایتالیا را بگیرند.
http://vaghtvisa.com/%d9%88%d9%82%d8%aa-%d8%aa%d8%ac%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%a7/
6
مسائل عمومی فروم / پاسخ : کاربردهای معاوضه و انواع معاوضه
« آخرين ارسال توسط behi16 اوت 03, 2018, 04:54:09 pm »
این سایت برای اهنگ مهراب دلبر واقعا عالی هست
7
اصولا هزینه باربری مشخص نیست و با توجه به حجم و تعداد لوازم و مسافت و ... فرق می کند . البته این به این معنا نیست که اتحادیه نظارتی بر آن ندارد بلکه به این دلیل که پروژه ها متفاوت هستند هزینه آنها نیز متفاوت می باشد .
دللایل مشخص نبودن نرخ های اتوبار و هزینه اسباب کشی :
-نوع ماشین و تعداد بارگیری:اگر تعداد وسایل و اثاثیه زیاد باشند در این صورت یکباره بارگیری نمی شود و به تعداد ماشین بیشتری نیاز است  پس در این صورت هزینه بیشتر می شود .
-مکان بارگیری:اگر زمان اسباب کشی به ترافیک بخورد یا مکان بارگیری از نظر تردد در جای مناسبی واقع نشده باشد در این صورت هزینه افزایش می یابد .
-نوع وسایل :برخی خانه ها دارای وسایل گران قیمتی هستند پس بسته بندی آنها با وسایل خانه ایی که وسایلش معمولی است فرق می کند این خود نیز باعث افزایش قیمت می شود .
8
مسائل عمومی فروم / پاسخ : کاربردهای معاوضه و انواع معاوضه
« آخرين ارسال توسط behi16 ژوئیه 27, 2018, 04:52:45 pm »
دو سایت عالی یکی برای دانلود فیلم ایرانی و دیگری دارالترجمه
9
مسائل عمومی فروم / پاسخ : کاربردهای معاوضه و انواع معاوضه
« آخرين ارسال توسط behi16 ژوئیه 18, 2018, 09:43:00 pm »
سایت ما هم برای خرید پنل اس ام اس
10
مسائل عمومی فروم / انچه باید در باره ساختمان هوشمند بدانید
« آخرين ارسال توسط niksadrasanat ژوئیه 16, 2018, 04:30:51 pm »

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که خیلی پیش امده اصطلاح خانه هوشمند ، ساختمان هوشمند ، هوشمند سازی ساختمان رو شنیده باشید و دوست داشته باشید که اطلاعاتی در این باره به دست بیارید ، خانه هوشمند یا همان ساختمان هوشمند ، خانه ایست که می توان از راه دور تمامی موارد را مورد کنترل قرار داد از آبیاری گل ها تا مشاهده و باز کردن کسی که زنگ خانه شما را فشرده
از جمله مزایای خانه هوشمند می توان به آسایش و راحتی ، مدیریت کنترل خانه از راه دور ، بهینه کردن مصرف انرژی ، خلق سناریو های جالب و .... نام برد
خانه هوشمند ، ساختمان هوشمند ،هوشمندسازی ساختمان ، اشنایدر الکتریک

www.ge-tech.ir

صفحه: [1] 2 3 ... 10