نویسنده موضوع: تجهیزات صنعتی نظافت  (دفعات بازدید: 475 بار)

silverstar93

 • Newbie
 • *
 • ارسال: 1
 • کارما: 0
  • ديدن مشخصات
تجهیزات صنعتی نظافت
« : فوریه 26, 2018, 12:19:37 pm »
انجام امور نظاف، شستشو و حذف آلاینده ها از محیط امری لازم و ضروری می باشد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی نظافت توان لازم و کافی در حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را به شیوه ای مطلوب بر طرف سازد اما استفاده از شیوه های نوین و تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه کارواش صنعتی و جاروی صنعتی نقش مهم و موثری در افزایش سرعت و کیفیت نظافت ایفا می نماید.
جاروی صنعتی
کارواش صنعتی

mahsaseo

 • Newbie
 • *
 • ارسال: 6
 • کارما: 0
  • ديدن مشخصات
پاسخ : تجهیزات صنعتی نظافت
« پاسخ #1 : ژوئن 04, 2018, 03:40:51 pm »
نمایندگی تعمیر انواع یخچال
یخچال ها در برند های مختلفی در ایران تعمیر می شوند که معروف ترین این لوازم خانگی به صورت ریر می باشد:

    نمایندگی تعمیر یخچال آاگ
    نمایندگی تعمیر یخچال دوو
    نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک
    نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ
    نمایندگی تعمیر یخچال بوش
    نمایندگی تعمیر یخچال ال جی
    نمایندگی تعمیر یخچال بکو
    نمایندگی تعمیرات آدمیرال
    نمایندگی تعمیر کنوود
    نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر
    نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا
    نمایندگی تعمیر یخچال ناسیونال
    نمایندگی تعمیر یخچال هیتاچی
    تعمیر کولر گازی تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید متداول ترین مشکلاتی که در تعمیر یخچال شما ممکن است به وجود آید روشن نشدن دستگاه شماست در چنین حالتی به سه روش زیر می توانید ایراد دستگاه را تشخیص دهید :

    ابتدا باید برق ورودی چک شود
    سوختن فیوز مخصوص پریز
    خرابی سیم کشی داخلی


موتور یخچال کار نمی کند در چنین حالتی سه روش تست برای تشخیص ایراد دستگاه پیشنهاد می شود:

    تست رله استارت دستگاه
    تست مستقیم موتور یخچال با برق ۲۲۰ ولت
    تست برد یا ترموستات


بدنه یخچال برق داردبرای رفع این ایراد ابتدا سیم ها را چک میکنیم کنتاکت های اتصال را چک می کنیم و در آخر چک کردن رله اورلود است که به بدنه اتصال نداشته باشد. 

چرا ما باید برای تعمیر یخچال یک آدم متخصص خبر کنیماگر یخچال شما به خوبی کار نمی کند پس مواد غذایی تان در امان نیست و ما به راه حل سریع و راحتی به شما ارائه می دهیم ما با تجهیزاتی که داریم درجه و سرمای دستگاه شما را اندازه گیری میکنیم و با دمای نرمال تحویل شما می دهیم. از جمله مشکلاتی که برای یخچال یا ساید بای ساید ممکن است رخ دهد مسدود شدن مسیر آبی دیفراست (یخ زدا) می باشد. مراحل زیر را به ترتیب بررسی کنید تا مشگل را بیابید: تعمیر یخچال : انسداد یا انجماد مسیر دیفراست ( یخ زدا)
مسیر تخلیه دیفراست ممکن است مسدود یا یخ زده باشد. اگر مسیر تخلیه دیفراست یخ زده است، آب از آبگذر تخلیه سرریز کرده و به پایین محفظه چکه می کند. آن را گرم کنید و اطمینان حاصل کنید که مسیر تخلیه از هر مانعی پاک شده باشد.تسمه تخلیه : برخی از تخلیه های دیفراست با یک تسمه تخلیه تجهیز شده اند. تسمه تخلیه یک قطعه کوچک از مس یا آلومینیوم است که به گرمکن دیفراست متصل می شود و در نهایت به تخلیه یخ زدگی سرعت می بخشد. هنگامی که گرمکن دیفراست روشن می شود، گرما از طریق تسمه تخلیه منتقل می شود تا هر یخ زدگی که ممکن است در دیفراست تجمع کرده است، ذوب شود. اگر تسمه تخلیه در محل قرار نداشته باشد، مسیر تخلیه یخ زدایی ممکن است بیشتر از حد معمول یخ بزند.
گرمکن تخلیه : برخی از یخچال و فریزرها مجهز به گرمکن تخلیه می باشند. آنها از انجماد مجدد مخزن تخلیه و انسداد مسیر تخلیه دیفراست جلوگیری می کنند. اگر گرمکن تخلیه شما ناقص باشد یا در موقعیت مناسب قرار نگیرد، مسیر تخلیه یخچال ممکن است منجمد شود.

تعمیر یخچال :  یخچال فریزر سرد اما یخچال گرم استاسمبلی کنترل دمپر : کنترل دمپر هوا باز و بسته می شود تا مقدار مناسب هوای سرد را در محفظه یخچال قرار دهد. اگر دمپر به درستی باز نمی شود، هوای سرد به اندازه کافی به یخچال نمی رسد. کنترل دمپر را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا شکسته شده یا بسته شده است.ترمیستور : ترمیستور دمای یخچال را کنترل می کند و دما را به صفحه کنترل می فرستد. سپس برد کنترل قدرت فن کمپرسور و تبخیر کننده را تنظیم می کند. اگر ترمیستور ضعیف باشد، فن کمپرسور و بخارا ممکن است در صورت لزوم اجرا نشود یا ممکن است بیش از حد معمول اجرا شود. برای تعیین اینکه آیا ترمیستور معیوب است، آن را با یک مولتی متر آزمایش کنید. مقاومت ترمیستور باید با دمای یخچال تغییر کند. اگر مقاومت ترمیستور تغییر نکند ، ترمیستور را جایگزین کنید.برد کنترل دما : احتمال دارد برد کنترل دما ایراد پیدا کرده باشد. سامی تکنیک یکی از برترین نمایندگی های تعمیرات یخچال می باشد که تنها از قطعات اورجینال هر برند برای تعویض آنها استفاده می کند و ضمانت نامه قطعه یخچال را به مشتریان ارائه می دهد. علاوه بر این کلیه قطعات در تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر ماشین ظرفشویی اورجینال می باشند. سایر موارد:

    برد کنترل دیفراست
    تایمر دیفراست
    ترموستات دیفراست
    برد کنترل اصلی