نویسنده موضوع: مراحل کارکرد دستگاه سرند آبگیر  (دفعات بازدید: 119 بار)

amscrusher

  • Newbie
  • *
  • ارسال: 3
  • کارما: 0
    • ديدن مشخصات
    • گروه صنعتی آسیا ماسه ساز
مراحل کارکرد دستگاه سرند آبگیر
« : دسامبر 18, 2018, 03:09:12 pm »
شرکت سنگ شکن آسیا ماسه ساز به جهت استفاده بهینه از تجهیزات شستشوی پیشین مثل ماسه شورهای حلزونی و امکان بازیابی ذرات ریزدانه (ماسه بادی) در حد نرخ تولید متوسط، اقدان به ساختن سرند آبگیر کردند.
این دستگاه نظر کارکرد بسیار شبیه سرند شستشو و آبگیری می باشد با این تفاوت که کار شستشو ماسه (صفر تا 6 میلیمتر و یا ابعاد بزرگتر) در آن به وسیله ماسه شوی حلزونی انجام می شود.
در مرحله ی پیش شستشو، مصالح صفر تا 6 میلیمتر به همراه ریزدانه‌ها (ماسه بادی) به وسیله‌ ماسه‌ شور حلزونی که با شیبی کم و دور بالا کار می‌کند، با آب ترکیب شده و خروجی آن بر روی سرند آبگیر در حال ارتعاش ریخته می شود. در مرحله‌ی بعد سرند آبگیر با استفاده از ارتعاش ایجاد شده، مصالح را آبگیری کرده، و پساب شامل ریزدانه، رس و لای را به شوت دستگاه انتقال می‌دهد.
در مرحله‌ی کلیه‌ پساب به وجود امده شامل پساب ماسه شور حلزونی و شوت دستگاه که هردوی آنها دارای ریزدانه (ماسه بادی) و رس و لای هستند به وسیله‌ی پمپ اسلاری (دوغابی) به ورودی هیدروسایکلون انتقال داده می‌شوند. در هیدروسایکلون به سبب ایجاد جریان گردابی دو جهته، ابعاد ریزدانه (ماسه بادی) از رس و لای جدا شده، و از قسمت پایین هیدروسایکلون بر روی سرند آبگیر در حال ارتعاش ریخته می‌شود. ریزدانه‌های خروجی از هیدروسایکلون سپس به همراه مصالح صفر تا 6 میلیمتر که قبلا شسته شده‌اند، طول سرند در حال ارتعاش (6/3 متر) را طی کرده و به عنوان محصول نهایی از دستگاه خارج شوند.